Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Sędzisław - Oferty sprzedaży działek

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Działka

Sędzisław,dolnośląskie

115 000 zł1 024 m² 112,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca pod budowę wymarzonego domu, gdzie z tarasu będziesz podziwiać góry, a do pracy czy na zakupy dojedziesz w kilkanaście minut? Ta oferta jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Sędzisław,dolnośląskie

115 000 zł1 005 m² 114,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana w górach, ul. Polna

Janowice Wielkie(Sędzisław + 12 km)

198 000 zł1 100 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** Oferta na wyłączność nie szukaj dalej*** ***kupujący nie płaci prowizji*** Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu na sprzedaż działki budowlane w Janowicach Wielkich. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Komarno

Komarno(Sędzisław + 18 km)

280 000 zł1 521 m² 184,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Perfect prezentuje Państwu Działkę budowlaną w Komarnie z widokiem na Śnieżkę Teraz nowa niższa - 10 000 zł Szanowni Państwo, oferujemy atrakcyjna działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Cieszów

Cieszów(Sędzisław + 15 km)

248 450 zł4 969 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferuję działki położone w Cieszowie. Działki płaskie, kształtem zbliżone do prostokąta. Działki na tą chwile bez mpzp oraz bez warunków zabudowy. Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Modliszów

Modliszów(Sędzisław + 24 km)

214 000 zł2 140 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działki budowlane w Modliszowie w dobrej lokalizacji pomiędzy Wałbrzychem i Świdnicą. Działki o powierzchni około 2000mkw na terenie płaskim. Do działki prowadzi.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Lipowa

Łomnica(Sędzisław + 20 km)

390 000 zł4 141 m² 94,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu dwie działki z już postawionymi domkami, w Łomnicy, przy terenie przyległym do 4-activ.de, przy byłym poligonie wojskowym. Dwie działki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Ściegny

Ściegny(Sędzisław + 21 km)

358 360 zł1 054 m² 340 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Numer oferty 2111 Biuro Nieruchomości Optima ma Państwudo zaoferowania działki budowlane Ścięgnach pod Karpaczem. Działkiktóre są na sprzedaż mają wielkości od 1054m2 do 1516m2. Działkiposiadają.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa Dziećmorowice

Dziećmorowice(Sędzisław + 21 km)

2 999 000 zł20 000 m² 149,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 2 ha, z mpzp, przeznaczona pod produkcję i usługi nieuciążliwe, położona przy Wałbrzyskiej Strefie ekonomicznej, w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Dziwiszów

Dziwiszów(Sędzisław + 24 km)

1 320 000 zł24 000 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Mały Domek poleca wyjątkowo atrakcyjną ofertę sprzedaży działki rolno-budowlanej położonej w malowniczym Dziwiszowie. Oferta oczekuje na wz jako budowlana ,u wrót.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Szymanów

Szymanów(Sędzisław + 18 km)

180 000 zł1 500 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kształtna, ustawna działka budowlana, położona pośrodku urokliwej wsi Szymanów, z dala od miasta, a jednocześnie 5 minut jazdy do Świebodzic i Strzegomia. Wokół nieliczna stara.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój(Sędzisław + 23 km)

650 000 zł4 569 m² 142,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedaż atrakcyjnej działki położonej w Jedlinie Zdrój o pow. 4569 m2 w bardzo bliskiej okolicy centrum. Jedlina Zdrój jest miastem uzdrowiskowym położonym pomiędzy pasmem Gór.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Sędzisław

Sędzisław,dolnośląskie

79 000 zł7 900 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną o pow. 79 arów wraz z budynkiem do rozbiórki!działka "uzbrojona"(prąd, woda, kanalizacja) brak gazu!cena 10 zł za m2(możliwość negocjacji)!miejscowość.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij