Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Sędzisław – Oferty sprzedaży i najmu domów w Sudetach

2 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Dzień pokazowy 2026-05-15

520 000 zł200 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 812 m²

Przedstawiam wyjątkową ofertę domu na dużej działce w niesamowitym miejscu! Klasyczny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 160 m usytuowany na 18 arowej działce wśród pól.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł743,50 m² 5 379,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:2 091 m²

Dwór w Sędzisławiu -budynek późnobarokowy- wpisany do Rejestru zabytków- nr rej.: A/1476/1317/J z 28.11.1997r. Budynek murowany ,nakryty dachem czterospadowym wybudowany w 1785 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Sędzisław

Sędzisław,dolnośląskie

949 000 zł1 m² 759 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 m²

Zapraszam na prezentację nieruchomości z własnym jeziorem w miejscowości Sędzisław, gm. Marciszów. Sędzisław - wieś położona na Dolnym Śląsku w malowniczej Kotlinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sędzisław

Sędzisław,dolnośląskie

729 990 zł200 m² 3 649,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania dom o powierzchni 200m2 na działce o powierzchni 500m2 w Sędzisławiu 5 pokoi, kuchnia i łazienka częściowo wyremontowany, możliwość zagospodarowania wielu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sędzisław

Sędzisław,dolnośląskie

350 000 zł113 m² 3 102,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:655 m²

Do sprzedania atrakcyjny dom na wsi do częściowego remontu o powierzchni 112,8 m2. Dom składa się z dwóch kondygnacji : 1. Parter o powierzchni 63,5m2 dwa pokoje, kuchnia, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sędzisław

Sędzisław,dolnośląskie

729 990 zł200 m² 3 649,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania dom o powierzchni 200m 2 na działce o powierzchni 500m 2 w Sędzisławiu 5 pokoi, kuchnia i łazienka częściowo wyremontowany, możliwość zagospodarowania wielu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Sędzisław

Sędzisław,dolnośląskie

420 000 zł166 m² 2 530,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:731 m²

Sprzedam dom jednorodzinny w Sędzisławiu, wolnostojący, częściowo podpiwniczony, piętrowy, z poddaszem użytkowym, przykryty dachem dwuspadowym. We wnętrzu zastosowano oryginalne rozwiązanie.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij